Importeer de wedstrijden van UEFA Conference League in je kalender. Wijzigingen in het speelschema en de scores worden automatisch doorgevoerd.
Je kunt ook slechts één team volgen .
Dag
Datum
Wedstrijd
Resultaat
Thursday
Thu
13 Jul 2023 17:00
+02:00
Inter Club D'Escaldes
-
Vikingur
(2–1)
2 – 1
Thursday
Thu
13 Jul 2023 18:00
+02:00
Magpies
-
Dundalk FC
(0–0)
0 – 0
Thursday
Thu
13 Jul 2023 19:00
+02:00
NK Domzale
-
Balzan FC
(1–4)
1 – 4
Thursday
Thu
20 Jul 2023 17:00
+02:00
FC Santa Coloma
-
Penybont
(0–0)
0 – 0
Thursday
Thu
20 Jul 2023 17:00
+02:00
Birkirkara
-
NK Maribor
(1–2)
1 – 2
Thursday
Thu
20 Jul 2023 17:00
+02:00
Europa FC
-
Dukagjini
(2–3)
2 – 3
Thursday
Thu
20 Jul 2023 17:30
+02:00
Paide Linnameeskond
-
B36 Torshavn
(0–0)
0 – 0
Thursday
Thu
20 Jul 2023 17:30
+02:00
JK Trans Narva
-
FC Pyunik
(0–3)
0 – 3
Thursday
Thu
20 Jul 2023 17:30
+02:00
Rigas FS
-
Makedonija Gjorce Petrov
(4–1)
4 – 1
Thursday
Thu
20 Jul 2023 18:00
+02:00
FC Milsami Orhei
-
PanevÄ—Ĺľys
(0–1)
0 – 1
Thursday
Thu
20 Jul 2023 18:00
+02:00
Honka
-
Tobol Kostanai
(0–0)
0 – 0
Thursday
Thu
20 Jul 2023 18:45
+02:00
Levadia Tallinn
-
MSK Zilina
(1–2)
1 – 2
Thursday
Thu
20 Jul 2023 19:00
+02:00
Dinamo Minsk
-
FK Zeljeznicar
(1–2)
1 – 2
Thursday
Thu
20 Jul 2023 19:00
+02:00
Zimbru
-
SP La Fiorita
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
20 Jul 2023 19:00
+02:00
FC Dinamo Batumi
-
Dinamo Tirana
(1–2)
1 – 2
Thursday
Thu
20 Jul 2023 19:00
+02:00
Dila
-
DAC Dunajska Streda
(2–0)
2 – 0
Thursday
Thu
20 Jul 2023 20:00
+02:00
Neman Grodno
-
FC Vaduz
(1–1)
1 – 1
Thursday
Thu
20 Jul 2023 20:00
+02:00
Egnatia Rrogozhinë
-
FC Avan Academy
(4–4)
4 – 4
Thursday
Thu
20 Jul 2023 20:00
+02:00
Egnatia Rrogozhinë
-
FC Ararat-Armenia
(2–2)
2 – 2
Thursday
Thu
20 Jul 2023 20:00
+02:00
VĂkingur Gøta
-
Inter Club D'Escaldes
(1–1)
1 – 1
Thursday
Thu
20 Jul 2023 20:00
+02:00
Gjilani
-
FC Progrès Niederkorn
(0–2)
0 – 2
Thursday
Thu
20 Jul 2023 20:00
+02:00
Connah's Quay Nomads
-
KA Akureyri
(0–2)
0 – 2
Thursday
Thu
20 Jul 2023 20:30
+02:00
Glentoran
-
Gzira United
(1–1)
1 – 1
Thursday
Thu
20 Jul 2023 20:30
+02:00
Arsenal Tivat
-
Alashkert FC
(1–6)
1 – 6
Thursday
Thu
20 Jul 2023 20:45
+02:00
St. Patrick's Athletic FC
-
F91 Dudelange
(2–3)
2 – 3
Thursday
Thu
20 Jul 2023 20:45
+02:00
SS Cosmos
-
Sutjeska Niksic
(1–1)
1 – 1
Thursday
Thu
20 Jul 2023 20:45
+02:00
Dundalk FC
-
Magpies
(3–1)
3 – 1
Thursday
Thu
20 Jul 2023 20:45
+02:00
Vllaznia Shkodër
-
Linfield FC
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
20 Jul 2023 20:45
+02:00
Haverfordwest County
-
FK Shkendija 79
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
20 Jul 2023 20:45
+02:00
Derry City
-
HB Torshavn
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
20 Jul 2023 20:45
+02:00
Vikingur
-
Riga
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
20 Jul 2023 21:00
+02:00
FC Shkupi
-
Hegelmann Litauen
(0–0)
0 – 0
Thursday
Thu
20 Jul 2023 21:00
+02:00
FK Sarajevo
-
Torpedo Kutaisi
(1–1)
1 – 1
Thursday
Thu
20 Jul 2023 21:00
+02:00
Crusaders FC
-
Haka
(1–0)
1 – 0
Tuesday
Tue
25 Jul 2023 17:00
+02:00
Atlètic Club d'Escaldes
-
FK Partizan
(0–1)
0 – 1
Tuesday
Tue
25 Jul 2023 20:00
+02:00
The New Saints
-
Swift Hesperange
(1–1)
1 – 1
Tuesday
Tue
25 Jul 2023 20:00
+02:00
Hamrun Spartans
-
Dinamo Tbilisi
(2–1)
2 – 1
Tuesday
Tue
25 Jul 2023 20:45
+02:00
Tre Penne SP
-
Valmiera
(0–3)
0 – 3
Tuesday
Tue
25 Jul 2023 20:45
+02:00
Ballkani
-
Larne
(3–0)
3 – 0
Wednesday
Wed
26 Jul 2023 17:00
+02:00
Struga
-
Buducnost Podgorica
(1–0)
1 – 0
Wednesday
Wed
26 Jul 2023 18:45
+02:00
FC Midtjylland
-
FC Progrès Niederkorn
(2–0)
2 – 0
Wednesday
Wed
26 Jul 2023 19:30
+02:00
CSKA Sofia
-
Steaua Boekarest
(0–1)
0 – 1
Wednesday
Wed
26 Jul 2023 20:00
+02:00
Fenerbahçe
-
Zimbru
(5–0)
5 – 0
Thursday
Thu
27 Jul 2023 17:00
+02:00
FC Ordabasy
-
Legia Warszawa
(2–2)
2 – 2
Thursday
Thu
27 Jul 2023 18:00
+02:00
Qäbälä FK
-
Omonia Nicosia
(2–3)
2 – 3
Thursday
Thu
27 Jul 2023 18:00
+02:00
FK Qarabag
-
Omonia Nicosia
(2–3)
2 – 3
Thursday
Thu
27 Jul 2023 18:00
+02:00
Bodø/Glimt
-
Bohemians 1905
(3–0)
3 – 0
Thursday
Thu
27 Jul 2023 19:00
+02:00
CSKA Sofia
-
Sepsi
(0–2)
0 – 2
Thursday
Thu
27 Jul 2023 19:00
+02:00
Ferencvarosi
-
Shamrock Rovers
(4–0)
4 – 0
Thursday
Thu
27 Jul 2023 19:00
+02:00
Djurgardens IF
-
FC Luzern
(1–2)
1 – 2
Thursday
Thu
27 Jul 2023 19:00
+02:00
APOEL FC
-
FK Vojvodina
(2–1)
2 – 1
Thursday
Thu
27 Jul 2023 19:00
+02:00
Auda
-
Spartak Trnava
(1–1)
1 – 1
Thursday
Thu
27 Jul 2023 19:00
+02:00
FC Viktoria Plzen
-
FC Drita
(0–0)
0 – 0
Thursday
Thu
27 Jul 2023 19:30
+02:00
M. Tel Aviv
-
CS Petrocub
(3–0)
3 – 0
Thursday
Thu
27 Jul 2023 19:30
+02:00
PAOK Salonika
-
Jerusalem
(0–0)
0 – 0
Thursday
Thu
27 Jul 2023 19:30
+02:00
SSC Farul
-
Urartu
(3–2)
3 – 2
Thursday
Thu
27 Jul 2023 19:30
+02:00
CFR 1907 Cluj
-
Adana Demirspor
(1–1)
1 – 1
Thursday
Thu
27 Jul 2023 20:00
+02:00
Torpedo BelAZ
-
AEK Larnaca
(2–3)
2 – 3
Thursday
Thu
27 Jul 2023 20:00
+02:00
Beer Sheva
-
PanevÄ—Ĺľys
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
27 Jul 2023 20:00
+02:00
Celje
-
Vitoria Guimaraes
(3–4)
3 – 4
Thursday
Thu
27 Jul 2023 20:00
+02:00
Osijek
-
Zalaegerszegi TE
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
27 Jul 2023 20:00
+02:00
FC Twente
-
Hammarby IF
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
27 Jul 2023 20:00
+02:00
Club Brugge KV
-
AGF Aarhus
(3–0)
3 – 0
Thursday
Thu
27 Jul 2023 20:30
+02:00
FK Austria Wien
-
Borac Banja Luka
(1–0)
1 – 0
Thursday
Thu
27 Jul 2023 20:30
+02:00
Lech Poznań
-
FK Kauno Zalgiris
(3–1)
3 – 1
Thursday
Thu
3 Aug 2023 20:15
+02:00
NK Rijeka
-
Dukagjini
(6–1)
6 – 1