Digitale voetbal-agenda's
Importeer wedstrijden in je digitale kalender

Importeer de wedstrijden van Europa League in je kalender. Wijzigingen in het speelschema en de scores worden automatisch doorgevoerd.
Je kunt ook slechts één team volgen.

Kies het programma om je te abonneren – gratis!

Google Calendar
Apple iCal
Microsoft Outlook
Outlook.com / Hotmail

Problemen met inladen?


Alle wedstrijden in de Europa League

Datum
Wedstrijd
Resultaat
di
Winnaar Voorronde - Rangers
0 – 4
di
St. Joseph's FC - Rangers
0 – 4
di
Gzira United - Hajduk Split
0 – 2
di
CSKA Sofia - OFK Titograd
4 – 0
di
CSKA Sofia - FK Mladost Podgorica
4 – 0
wo
Jeunesse d' Esch - Tobol Kostanai
0 – 0
do
FC Pyunik - FC Shkupi
3 – 3
do
FC Ordabasy - Torpedo Kutaisi
1 – 0
do
FK Ventspils - KS Teuta Durres
3 – 0
do
Alashkert FC - Makedonija Gjorce Petrov
3 – 1
do
JK Trans Narva - Buducnost Podgorica
0 – 2
do
KF Laci - Beer Sheva
1 – 1
do
AEK Larnaca - CS Petrocub
1 – 0
do
FCI Tallinn - FK Radnicki Nis
2 – 0
do
Sabail FK - CS Universitatea Craiova
2 – 3
do
FC Flora Tallinn - FK Radnicki Nis
2 – 0
do
KuPS - FC Vitebsk
2 – 0
do
MFK Ruzomberok - PFC Levski Sofia
0 – 2
do
Balzan FC - NK Domzale
3 – 4
do
FK Riteriai - Klaksvik
1 – 1
do
SK Brann - Shamrock Rovers
2 – 2
do
Dinamo Tbilisi - UE Engordany
6 – 0
do
FC Shakhtyor Soligorsk - Hibernians FC
1 – 0
do
Debreceni VSC - FK Kukesi
3 – 0
do
FK Kauno Zalgiris - Apollon Limassol
0 – 2
do
Malmö FF - Ballymena United FC
7 – 0
do
Akademija Pandev - HSK Zrinjski Mostar
0 – 3
do
M. Haifa - Mura
2 – 0
do
Dinamo Tbilisi - Winnaar Voorronde
6 – 0
do
Molde FK - KR Reykjavik
7 – 1
do
FK Liepaja - Dinamo Minsk
1 – 1
do
FK Radnik Bijeljina - Spartak Trnava
2 – 0
do
Brondby IF - FC Inter Turku
4 – 1
do
Crusaders FC - B36 Torshavn
2 – 0
do
Brann Bergen - Shamrock Rovers
2 – 2
do
Speranta Nisporeni - Neftchi Baku
0 – 3
do
CS Fola Esch - FK Cukaricki Stankom
1 –
do
CS Fola Esch - FC Chikhura Sachkhere
1 – 2
do
Connah's Quay Nomads - Kilmarnock
1 – 2
do
Olimpija Ljubljana - Rigas FS
2 – 3
do
FCSB - FC Milsami Orhei
2 – 0
do
DAC Dunajska Streda - Cracovia
1 – 1
do
Zeta Golubovci FK - MOL Fehervar FC
1 – 5
do
College Europa - Legia Warszawa
0 – 0
do
FK Cukaricki Stankom - Banants Erevan
3 – 0
do
Steaua Boekarest - FC Milsami Orhei
2 – 0
do
Aberdeen - RoPS
2 – 1
do
Cork City FC - FC Progrès Niederkorn
0 – 2
do
St. Patrick's Athletic FC - IFK Norrkoping
0 – 2
do
Cliftonville FC - FK Haugesund
0 – 1
do
Siroki Brijeg - Kairat Almaty
1 – 2
do
Honved Boedapest - Zalgiris Vilnius
3 – 1
do
Breidablik Kopavogur - FC Vaduz
0 – 0
do
Stjarnan - Levadia Tallinn
2 – 1
do
Stjarnan - Levadiakos
2 – 1
do
RAFC Antwerp - FC Viitorul Constanta
do
Aris - AEL Limassol
do
FC Utrecht - HSK Zrinjski Mostar
1 – 1
do
AZ - BK Hacken
0 – 0
do
FK Haugesund - PSV
0 – 1
do
FC Mariupol - AZ
0 – 0
do
Feyenoord - Dinamo Tbilisi
4 – 0

Maak en importeer je eigen agenda (iCal) in Google Calendar, Apple iCal, Outlook, op Android, iPhone of Windows Phone.

Voetbal Hockey Basketbal 🏎️ Formula 1

Voetbalkalender seizoen 2019 – 2020: Eredivisie - Keuken Kampioen Divisie - Eredivisie Vrouwen - Primera Division - Bundesliga - Ligue 1 - Jupiler Pro League - Premier League - Serie A - Superliga - Scottish Premier League - Superleague - Bundesliga Österreich - Superlig - EFL Championship - WK kwalificatie - Vrouwen - Super League Greece - Premjer-Liga - Liga MX - Serie A Brazil - Primera A - Primera Division Argentina - Irish Premier Division - MLS - Swedish Allsvenskan - Chinese Super League - Israel Ligat Ha`Al - Ekstraklasa

Inclusief Europees voetbal, Bekerwedstrijden en de Johan Cruijff Schaal.

Euro 2020 Championships

✓ Wedstrijden ✓ Wedstrijdprogramma ✓ Uitslagen ✓ Huidige stand

Contact en hulpPrivacy policy – Copyright © 2015–2020 De Agendamakers B.V.info@agendamakers.nl

Tevreden?