Digitale voetbal-agenda's
Importeer wedstrijden in je digitale kalender

Importeer de wedstrijden van Copa del Rey in je kalender. Wijzigingen in het speelschema en de scores worden automatisch doorgevoerd.
Je kunt ook slechts één team volgen.

Problemen met inladen?


Alle wedstrijden in de Copa del Rey

Dit zijn de wedstrijden van het afgelopen seizoen, maar als je de kalender inlaadt, krijg je vanzelf de wedstrijden van komend seizoen in je agenda. Dat is handig!

Datum
Wedstrijd
Resultaat
wo
UD Logroñés - Marino de Luanco
2 – 1
di
Lealtad - Cádiz
di
Coruxo - CD Mirandés
di
Real Jaén - Deportivo Alavés
di
SD Logroñés - SD Eibar
di
L'Hospitalet - Granada CdF
di
Illueca - Deportivo la Coruna
di
Marbella FC - CD Guijuelo
di
UP Langreo - CD Ebro
di
CP Cacereno - AD Alcorón
di
UD Socuéllamos - Real Zaragoza
di
Club Portugalete - Extremadura UD
di
Peña Sport FC - CF Fuenlabrada
di
CD Castellón - UD Las Palmas
di
SD Tarazona - Rayo Vallecano
di
Gimnastica Segoviana - Elche CF
di
Zamora CF - Real Sporting de Gijon
di
CD Mensajero - CD Tenerife
di
Escobedo - Malaga
di
Unionistas de Salamanca - Atletico Baleares
di
Hércules Alicante - Recreativo de Huelva
di
Intercity - Athletic de Bilbao
di
Andorra CF - CD Leganés
di
AD Ceuta FC - CD Numancia
di
FC Cartagena SAD - SD Leioa
di
Real Murcia - Real Racing Santander
wo
SS Reyes - Cordoba CF
wo
El Palmar - Getafe
wo
Comillas - Villarreal
wo
Tolosa - Real Valladolid
wo
El Álamo - Real Mallorca
wo
Bergantiños - Sevilla FC
wo
UD Melilla - UCAM Murcia CF
wo
CF Badalona - Real Oviedo
wo
CD Tudelano - Albacete Balompie
wo
Pontevedra CF - Ibiza
wo
Sestao River - CD Lugo
wo
Barakaldo C.F. - Villarrubia
do
Melilla CD - Levante
do
Peña Azagresa - Celta de Vigo
do
Antoniano - Real Betis
do
SD Amorebieta - Badajoz
do
Peña Deportiva - SD Ponferradina
do
CyD Leonesa - Las Rozas
do
Lleida Esportiu - Espanyol
do
Rayo Majadahonda - Racing Club Ferrol
do
UE Llagostera - Haro Deportivo
do
CD Laredo - CD Huesca
do
UE Cornella - Orihuela
do
Gimnastic - UE Olot
do
Tamaraceite - UD Almeria
do
Mérida AD - La Nucía
do
Becerril Campos - Real Sociedad
do
Lorca Deportiva - CA Osasuna
do
Linares Deportivo - Girona FC
za
Ibiza - Albacete Balompie
1 – 1
za
Zamora CF - Real Mallorca
0 – 1
za
Haro Deportivo - CA Osasuna
1 – 2
za
Gimnastic - Real Zaragoza
1 – 3
za
UCAM Murcia CF - CD Mirandés
2 – 3
za
Real Murcia - CD Leganés
0 – 4
za
Club Portugalete - Real Betis
0 – 3
za
CD Ebro - SD Ponferradina
1 – 0
za
Rayo Majadahonda - CD Tenerife
1 – 1
za
Yeclano - Elche CF
1 – 2
za
Badajoz - UD Las Palmas
2 – 1
za
Sestao River - Athletic de Bilbao
0 – 4
za
CF Badalona - Getafe
2 – 0
za
CyD Leonesa - CD Huesca
2 – 1
za
Recreativo de Huelva - CF Fuenlabrada
0 – 0
za
FC Cartagena SAD - Girona FC
2 – 4
za
UD Logroñés - Cádiz
1 – 1
za
Tamaraceite - Granada CdF
0 – 1
za
Marbella FC - Real Valladolid
1 – 1
za
Orihuela - Villarreal
1 – 2
zo
Mérida AD - Celta de Vigo
1 – 4
zo
Escobedo - Sevilla FC
0 – 5
zo
CP Cacereno - SD Eibar
1 – 2
zo
SS Reyes - Espanyol
0 – 2
zo
Unionistas de Salamanca - Deportivo la Coruna
1 – 1
zo
Real Jaén - Levante
1 – 1
zo
AD Ceuta FC - Real Sociedad
0 – 4
zo
Mérida / La Nucía - Celta de Vigo
zo
Barakaldo C.F. - Rayo Vallecano
0 – 2
zo
Pontevedra / Ibiza - Albacete Balompie
di
Recreativo de Huelva - CA Osasuna
2 – 3
di
Real Zaragoza - Real Mallorca
3 – 1
di
Sevilla FC - Levante
3 – 1
wo
Ibiza - FC Barcelona
1 – 2
wo
Elche CF - Athletic de Bilbao
1 – 1
wo
UD Logroñés - Valencia
0 – 1
wo
Unionistas de Salamanca - Real Madrid
1 – 3
wo
CF Badalona - Granada CdF
1 – 3
wo
CD Tenerife - Real Valladolid
2 – 1
wo
Girona FC - Villarreal
0 – 3
wo
Real Sociedad - Espanyol
2 – 0
do
CD Ebro - CD Leganés
0 – 1
do
CD Mirandés - Celta de Vigo
2 – 1
do
CyD Leonesa - Atlético Madrid
2 – 1
do
Badajoz - SD Eibar
3 – 1
do
Rayo Vallecano - Real Betis
2 – 2

Maak en importeer je eigen agenda (iCal) in Google Calendar, Apple iCal, Outlook, op Android, iPhone of Windows Phone.

Voetbal Hockey Basketbal 🏎️ Formula 1

Voetbalkalender seizoen 2020 – 2021: Eredivisie - Keuken Kampioen Divisie - Eredivisie Vrouwen - Primera Division - Bundesliga - Ligue 1 - Jupiler Pro League - Premier League - Serie A - Superliga - Scottish Premier League - Superleague - Bundesliga Österreich - Superlig - EFL Championship - WK kwalificatie - Vrouwen - Super League Greece - Premjer-Liga - Liga MX - Serie A Brazil - Primera A - Primera Division Argentina - Irish Premier Division - MLS - Swedish Allsvenskan - Chinese Super League - Israel Ligat Ha`Al - Ekstraklasa - Danish Superligaen - Eliteserien - Veikkausliiga

Inclusief Europees voetbal, Bekerwedstrijden en de Johan Cruijff Schaal.

Euro 2020 Championships

✓ Wedstrijden ✓ Wedstrijdprogramma ✓ Uitslagen ✓ Huidige stand

Contact en hulpPrivacy policy – Copyright © 2015–2020 De Agendamakers B.V.info@agendamakers.nl

Tevreden?